Prevádzkovateľ

Markéta Flintová
Luční 29, Smržovka 468 51
Česká republika
IČ: 86783505, DIČ: CZ7552272519
pre predaj tovaru prostredníctvom on-line obchodu umiestneného na internetovej adrese www.crystalindo.sk

Už 19 rokov sme s Vami

Naša cesta začala v roku 2005 a od tej doby sme prešli veľký kus cesty. V roku 2015 sme sa stali autorizovaným distribútorom firmy Preciosa pre ČR a tento post každý rok úspešne obhajujeme. V rovnakom roku sme vstúpili na český online trh a patríme medzi popredných internetových predajcov Preciosa produktov v ČR.

V roku 2021 sme vytvorili úplne nový eshop a logo a z Koralky-Glamour sme sa premenovali na Crystalindo. Touto zmenou sa snažíme byť nablízku aj zahraničným zákazníkom. Aktuálne pôsobíme na slovenskom (Crystalindo.sk) a európskom (Crystalindo.com) trhu.

Máme najširšiu ponuku v Európe

Sme hrdí na to, že maloobchodným zákazníkom môžeme online ponúknuť najširší výber kryštálov a komponentov Preciosa®, zatiaľ čo naši konkurenti ponúkajú len obmedzený výber. Neustále pritom pracujeme na tom, aby sme vám prinášali nové a lepšie ponuky.

Neustále sme tu pre vás

Spokojnosť zákazníkov pre nás od začiatku bola a vždy bude na prvom mieste. Nie sme len predajcovia, ale máme vynikajúce produktové znalosti, aby sme vám mohli v prípade pochýb poradiť. Pracujeme 7 dní v týždni, takže vám s výberom produktov aj technickými problémami pomôžeme kedykoľvek.

Certifikát Autorizovaného Distribútora

Nakupujte s dôverou. Nižšie si môžete prezrieť náš certifikát autorizovaného partnera, ktorý ukazuje, že sme splnili vysoké požiadavky pre to, aby sme sa stali dodávateľom a partnerom spoločnosti Preciosa.