Neviete si s niečím rady? Pokúsime sa poradiť ... je tu niekoľko aplikačných manuálov k stiahnutiu, ako správne pracovať s našimi výrobkami.

Manuál lepenie

Potrebujete poradiť ako správne nalepiť kameň a nepoškodiť ho alebo materiál, na ktorý sa bude lepiť? Potrebujete pomoc s výberom vhodného kameňa či lepidla? Odpoveď na tieto otázky a nielen na ne nájdete v manuáli LEPENIE na konci stránky.

Manuál HOT FIX

Potrebujete poradiť ako správne nažehliť kameň alebo celú aplikáciu? Neviete akú použiť metódu aplikácie a teplotu? Aký materiál k aplikácii vybrať? Odpoveď na tieto otázky a nielen na ne nájdete v manuáli HOT FIX na konci stránky.

Manuál strojné šitie a ručné aplikácie

Potrebujete poradiť ako správne našiť Kovovú (štrasovú) rúcajú, Plastovú rúcajú, Kamene v kotlíku alebo Štrasové reťaze? Chcete prišívať na šijacom stroji alebo ručne? Neviete aký druh nite zvoliť či druh stehu? Odpoveď na tieto otázky a nielen na ne nájdete v manuáli STROJNÉ ŠITIE A RUČNÉ APLIKÁCIE na konci stránky.

Manuál PINS

Nebaví Vás prišívanie a chcete použiť naše Pins, ale neviete ako? Všetky odpovede nájdete v manuáli PINS na konci stránky.

Manuál epoxid

Chcete si skúsiť zasadiť kameň do bižutérne epoxidovej hmoty a neviete ako na to? Všetko potrebné nájdete v manuáli EPOXID na konci stránky.

 

No item